טיפים לייצור גלידה בריאותית

פרוזן יוגורט

האם ניתן להכין ולמכור גלידה נהדרת שגם מהווה קינוח מזין ? בהחלט אפשרי. גלידריה המציעה גם גלידה כזו , בתוך מבחר המוצרים המוצע, תוכל להרחיב את קהל לקוחותיה ולהגדיל את המכירות והרווחיות! להלן מגוון המלצות, אשר שילוב של מספר מהן יביא להכנת קינוח נהדר שאפשר גם לקרוא לו: גלידת בריאות!

  • השתמשו בחלב, אשר מכיל כמות גבוהה של חלבון וסידן הנחוצים לגוף במקום בשמנת. בכדי לשפר את ההרכב התזונתי יש גלידות המוכנות עם חלב מופחת שומן (1% או 2%), או ללא שומן חלב (דל שומן). יש גלידות שאפילו מוכנות על בסיס חלב עיזים או חלב סויה ללקוחות המעדיפים להימנע מצריכת חלב בקר!
  • הכינו סורבה פירות על בסיס מים. עדיף להשתמש במים מסוננים ולא במי ברז. ניתן אפילו להשתמש במים מינרליים וליידע את הלקוחות על ההשקעה במוצר!
  • השתמשו בפירות המכילים ויטמינים וסיבים תזונתיים. ויטמין C אינו נשמר לאורך זמן, אבל ויטמינים רבים אחרים משתמרים יפה בגלידה ושומרים על תכונותיהם הבריאותיות. ניתן אפילו להעשיר את הגלידה בסיבים תזונתיים או בוויטמינים הבאים כתוספי מזון. יכול להיות מזון בריאות טעים יותר מזה?!
  • ניתן להשתמש בתחליפי סוכר טבעיים דלי קלוריות. התחליפים הפופולאריים ביותר כיום מופקים ע"י יצרנים שונים מצמח הסטיביה. תחליפים אלו שונים בטעמם מסוכר ולעיתים קיימים להם טעמי לוואי. נדרשת יכולת מקצועית גבוהה ותהליך ניסוי וטעייה בכדי להתאים את סוג התחליף הנבחר והמינון המתאים לגלידה המיוצרת בכדי שלא תהיה פגיעה בטעם, אבל עם ההצלחה תקבלו מוצר ייחודי וההשקעה תשתלם!
  • הוסיפו אגוזים, המכלים אוצר של חומרים הנחוצים מאד לגוף האדם, כגון: סיבים תזונתיים, חומצות שומן בלתי רוויות המגינות על הלב וכן ויטמינים ומינרלים שונים כגון: אבץ, סלניום, מגנזיום, ויטמין E ועוד.
  • חשבתם פעם להכין גלידה מעגבניות שרי תמר מתוקות ? עגבניות מדהימות אלו, אשר רוב האנשים ייהנו מהן כחטיף טעים הנאכל ללא שום תוספת, מכילות ליקופן – הפיגמנט הנותן להן את הצבע אדום. ליקופן מסייע בהפחתת כולסטרול ומפחית את הסיכון ללקות בהתקפי לב ובסרטן.
  • לרימונים, מלבד היותם תוספת טעימה לגלידה, תכונות יוצאות מן הכלל: רימונים תורמים להפחתת רמות הכולסטרול הרע בדם ולהפחתת לחץ הדם, להגנה מפני התקפי לב, אירועים מוחיים ומחלות נוספות

חברת אייס רויאל משווקת בישראל מכונות גלידה וציוד לגלידריות של יצרנים מובילים בעולם וכן מגוון רחב של חומרי גלם משובחים להכנת גלידות וקינוחים. הקלק כדי לקרוא איך הציוד שלנו יכול לשרת אותך.

© כל הזכויות שמורות 2015, אייס רויאל טכנולוגיות