קצת עלינו

אייס רויאל היא החברה המובילה בישראל בתחום מכונות גלידה וציוד לגלידריות, חומרי גלם להכנת גלידה וקינוחים, וכן: מכונות קרח, מכונות ברדמסחטות מיץ, ציוד לבר מתוקים ועוד ציוד רב ומגוון לענף המסעדנות.

מה מבסס אותנו כספק המוביל לענף הגלידה בישראל?
השילוב בין טכנולוגיה חדשנית ואמינה ואיכות ייצור גבוהה של המכונות שלנו לבין כוח אדם מקצועי ומומחה בתחום. אנו גאים הן בצוות הטכני הוותיק והמקצועי שלנו, שהתפתח וצבר מומחיות במקביל לצמיחת חברתנו לאורך השנים והן בייצוג הבלעדי שיש לנו בישראל של מספר מן היצרנים המובילים בעולם בתחום מכונות גלידה, קרח, ברד, מסחטות ועוד. המותגים העיקריים שאנו מפיצים הם מאיטליה, מספרד ומסין. מגוון המכונות והציוד המוצגים באולם התצוגה שלנו במערב ראשון לציון, בסמוך לתחנת הרכבת, הוא הרחב ביותר בענף הגלידה בארץ. אתם מוזמנים להגיע להתרשמות וכמובן – לטעום גלידה נהדרת שהוכנה ממגוון חומרי הגלם המשובחים שאנו משווקים. לעיתים קיימת אפשרות לפתח עבורכם מוצרים וטעמים שיהיו בלעדיים שלכם, תחת שם המותג שלכם!

מעל לכל, הלקוחות שלנו מעידים על ההבדל:
אנו משרתים באופן קבוע למעלה מאלף לקוחות בארץ, הפרוסים מדן ועד אילת. מראשית דרכנו יישמנו גישה ייחודית בה עבודתנו עם הלקוח איננה מסתכמת במכירת הציוד. אנו מספקים מעטפת לעסקים חדשים הכוללת גם עזרה בבחירת המיקום והקונספט, הדרכה של שף גלידות (Glacier Chef) מומחה, תכנון ועיצוב העסק וכן בקידומו – בדגש על פרסום לפני ואחרי יום הפתיחה ובאירועי הפתיחה עצמם. לגלידריות ותיקות אנו מסייעים בייעוץ שוטף בניהול המקום ובפתרון בעיות. יש גלידריות שבעליהן ביקשו מאנשי המקצוע שלנו למיין ולגייס להן את העובדים! אחרי שליווינו אינספור גלידריות ומקומות הסעדה במהלך השנים, נשמח לחלוק גם עימכם את ניסיוננו ולסייע גם לכם לשפר את הרווחיות של העסק! עוד לפני שניפגש, תוכלו להיכנס למרכז הידע לתחום הגלידה שפיתחנו ולמרכז הידע למכונות קרח, בהם תמצאו מאמרים על מגוון נושאים שימושיים.
לרשימת לקוחותינו ולהתרשמות כיצד הם מתארים את הקשר המיוחד שנוצר בינינו, אנא הקליקו לדף הלקוחות שלנו בישראל.

בבסיס, אנו פשוט אוהבים את תחום הגלידה:
מאז חברתנו קמה, בשנת 2006, עם 2 עובדים ועד היום – עם צוות המונה קרוב ל-20 עובדים מינפנו את המומחיות שצברנו, שהיא נדירה גם ברמה הבינלאומית, והחלנו במחקר ופיתוח של מכונות פורצות דרך בענף. החל משנת 2012, בה הושלמה הגרסה הראשונה של מכונת הפרוזן יוגורט שלנו, החלנו גם בשיווק גלובאלי של המכונות שאנו מפתחים ומייצרים. עד היום ייצאנו מישראל מכונות ללמעלה ממאה לקוחות בחו"ל הפרוסים על פני קרוב ל- 30 מדינות בכל רחבי העולם. בין לקוחותינו בחו"ל נמצאות מספר מרשתות הגלידה המובילות באירופה ובאמריקה, שלכל אחת מהן מעל ל- 1,000 גלידריות!

אנו ממשיכים בתנופה הגדולה קדימה, שמאפיינת את חברתנו מאז שנוסדה. החזון שלנו הוא להפוך מהחברה המובילה את ענף הגלידה בישראל לאחת מן החברות המובילות בעולם בתחום. אתם – לקוחותינו בארץ – השותפים שלנו בדרך זו. השותפות אתכם מאפשרת לנו לנסות להוכיח שגם בתחום שלנו חברת ישראלית יכולה להיות מובילה עולמית!