שירות תיקונים

תפיסת העולם שלנו היא שאיכות השירות הטכני שאנו מספקים היא הגורם החשוב ביותר שאפשר לנו להפוך לספק מכונות הגלידה והקרח המוביל בישראל.

הצוות הטכני הוותיק והמקצועי שלנו צבר מומחיות רבה בתחומי הקירור והחשמל. יש לנו ניסיון בתיקון כל סוגי מכונות ומייצרות גלידה, מקפיאים לגלידה, מכונות קרח, מכונות ברד (אייס קפה), מקררי עוגות ועוד עשרות סוגי ציוד שונים הנפוצים בעסקי המסעדנות. מלבד המכונות המיובאת לישראל ומופצות על ידינו, אנו מתקנים באופן שוטף גם מגוון רחב של מותגים נוספים, ויש לנו ניסיון משמעותי גם בתיקון והשמשת מכונות שלא נתמכות כלל בישראל על ידי יבואן כלשהו.

מעבדת השירות שלנו נמצאת במערב ראשון לציון, בסמוך לתחנת הרכבת. מלאי החלפים שברשותנו נחשב לרחב ולמגוון ביותר בישראל בתחום של ציוד קירור והקפאה לעסקי מזון והסעדה, עם למעלה מ- 4,000 מק"טים שונים. ברשות הצוות הטכני שלנו מספר רכבים מסחריים וקווי השירות שלנו יוצאים מידי בוקר לשטח. הצוות הטכני משרת באופן קבוע למעלה מאלף בתי עסק בארץ, הפרוסים בכל רחבי המדינה: מדן ועד אילת.

לכל שאלה טכנית, מלא את פרטיך בתיבה למטה ונחזור אליך בהקדם. הקלק כאן למידע על שירות האחריות המורחבת שאנו מציעים, שיאפשר לך שקט נפשי בניהול העסק.

לקבלת הצעת מחיר - הכנס פרטים עכשיו

*שדה חובה